معرفی

Home / معرفی

این سامانه به صورت جامع و کامل برای مدارس و آموزشگاه ها بصورت کاملا آن لاین فراهم شده است . شما می توانید به راحتی اعضای مدرسه و یا آموزشگاه مورد نظر خود را بصورت آنلاین راه اندازی نمایید و اطلاعات دانش آموزان و اساتید و معلمان و … را وارد نمایید و از سامانه آنها را مدیریت نمایید.

امکاناتی که با این سامانه در اختیار خواهید داشت

سیستم اطلاع رسانی

ارسال پیامک اطلاع رسانی قبل از کلاس مجازی ، اطلاع رسانی و ….

مرکز دانلود

 آپلود (قراردادن فایل های آموزشی و تکالیف) و هرگونه فایل که کاربران به راحتی دانلود نمایند

کلاس مجازی / آنلاین

با این ابزار مفید آموزشی تمامی عناصر مورد نیاز برای یک کلاس درس در محیط اینترنت در اختیار اساتید و مراکز آموزشی قرار می گیرد .

آزمون آنلاین

سیستم حرفه ای آزمون آنلاین با دو سیستم متفاوت

سیستم ارسال پیغام

ارسال پیغام به کاربران به صورت سیستمی

سیستم اعلانات / اخبار

قراردادن اعلانات و اخبار در پروفایل کاربران

پروفایل مدیر / پشتیبان / مسئول فنی

در این سامانه فردی که مسئول و پشتیبان سامانه است به بخش های مدیریتی زیر دسترسی خواهد داشت: مدیریت رشته ، مدیریت کلاسها ، مدیریت دانش آموزان ، مدیریت معلمان ، مدیریت دروس ، مدیریت درس معلم ، مدیریت برنامه هفتگی و امتحانات ، مدیریت اعلانات ، مدیریت مرکز دانلود ، مدیریت وبلاگ ، مدیریت گالری تصاویر ، مدیریت آزمون آنلاین ، مدیریت فایل ها ، بخش ارتباط با دانش آموزان، معلمان و والدین ، مدیریت سامانه پیام کوتاه (SMS) و اطلاع رسانی ، مدیریت لیست ثبت نام های آنلاین ، مشاهده لیست پرداخت های آنلاین ، حسابداری پرداخت های آنلاین

پروفایل دبیران

هر معلم با کد کاربری (کدملی) و رمز عبور خود وارد سامانه معلمان می شود که در آنجا می تواند به برنامه هفتگی خود در مدرسه ، برنامه کلاسها ، بخش ارتباط با اولیا و دانش آموزان و مدیریت ، گالری تصاویر کلاس ، آپلود (قراردادن فایل های آموزشی و تکالیف) ، بخش فایل های کلاس ، اعلانات ، اطلاع رسانی ، آزمون آنلاین ، بخش تکالیف و سایر برنامه های کلاس مربوطه دسترسی داشته باشد.

پروفایل کاربران / دانش آموزان / دانشجویان

در این بخش هر دانش آموز می تواند با کد کاربری (کدملی) و رمز عبور مخصوص خود به قسمت های زیر دسترسی داشته باشد : کلاس های مجازی ، امتحانات و تکالیف ، بخش فایل ها و جزوات درسی ، گالری تصاویر کلاس ، وبلاگ دانش آموز ، آزمون های آنلاین ، مشاهده ی اعلانات و اخبار مدرسه ، بخش پروفایل و ارتباط با سایر دانش آموزان کلاس ، معلمان و مدیریت مدرسه.

در این سامانه می توانید به هرتعداد که میخواهد کلاس مجازی ، فایل دانلودی و صفحه ایجاد کنید ، اخبار را ثبت و مدیریت کنید ، لینک ها را به صورت نامحدود را اضافه و مدیریت کنید.

برای مشاهده نسخه آزمایشی سایت اینجا کلیک کنید